Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 170 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 209 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 170 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116246 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3525 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 103 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 112598мың теңге;
2) шығындар – 116428,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2,1 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года № 170 "О бюджете сельского округа Тасарык на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 марта 2024 года № 209
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Тасарык на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 170 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тасарык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 116426 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3525 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 103 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112598 тысяч тенге;
2) затраты – 116428,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2,1 тысяч тенге.".

2. Аталған шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 3, 4 - қосымшаларына сәйкес аталған шешім 5, 6 - қосымшалармен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 209 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 170 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложениями 5, 6 согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 209
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 170
Бюджет на 2024 год сельского округа Тасарык
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

14985
1
Тасарық ауылдық округі әкімшілік ғимаратының 6 айдағы жылу беру маусымына тұтынатын электр энергиясының төлеміне
2075
2
Тасарық ауылы елді мекенін аяқсумен қамтамасыз ету жұмыстарына
12910
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 209 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 170 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетте Тасарық ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трасферттер

14985
1
На оплату электрической энергии, потребляемой зданием администрации Тасарыкского сельского округа за 6 месяцев отопительного сезона
2075
2
На работы по обеспечению благоустройством населенного пункта село Тасарык
12910
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 209
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 170
Целевые трансферты бюджету Тасарыкского сельского округа в районном бюджете на 2024 год за счет средств республиканского бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

169
1
Тасарық ауылдық округі әкімінің аппаратына Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
65
2
Тасарық және Лахалы ауылдық клубтарынаАзаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілген трансферттер
104
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "05" наурыздағы
№ 209 шешіміне 4-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 170 шешіміне 6-қосымша
Тасарық ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттерден бөлінген, 2023 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
р/с
Атауы
Барлығы
оныңішінде:
Облыстық бюджет
Аудандық бюджет
1
"Тасарық ауылдық округіәкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2,1
0,0
2,1

169
1
Трансферты аппарату акимаТасарыкского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
65
2
Трансферты тасарыкским и лахалинским сельским клубам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
104
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "05" марта 2024 года № 209
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года № 170
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (недоиспользованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджету Тасарыкского сельского округа в 2023 году
р/с
Наименование
Сумма, тысяч тенге
в том числе:
Областной бюджет
Районный бюджет
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акимаТасарыкского сельского округа"
2,1
0,0
2,1