Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №151 "2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 230 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №151 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1116349 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 385070 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3258 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51350 мың теңге;
трансферттер түсімі – 676671 мың теңге;
2) шығындар – 1155396,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39047,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 39047,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года №171 "О бюджете поселка Айтеке би на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 мая 2024 года № 230
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 151 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1116349 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 385070 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3258 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 51350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 676671 тысяч тенге;
2) затраты – 1155396,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39047,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39047,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39047,4 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "06" мамырдағы
№230 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Әйтеке би кенті бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 39047,4 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского
районного маслихата
Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "06" мая 2024 года №230
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года №151
Бюджет на 2024 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма,
тысыч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

6500
8
"Әйтеке би кенті әкімінің аппараты" КММ-нің теңгеріміндегі В.Счастнов көшесіндегі барлығы 40 дана жарықшам бағаналарын безендіру мақсатында өзге де қорларды және негізгі құралдарды сатып алу
4000
9
"Әйтеке би кенті әкімінің аппараты" КММ-нің теңгеріміндегі Әйтеке би кентіне кіре берістегі барлығы 56 дана жарықшам бағаналарын безендіру мақсатында өзге де қорларды және негізгі құралдарды сатып алу
5600
10
Р.Бағланова көшесін абаттандыру мақсатында 581 метр қоршау шартақтарын орналастыру үшін құрылыс материалдарын сатып алу
16000
11
Жанқожа батыр көшесі, аудандық аурухана мен Ақарық каналына дейінгі аралықта жасыл желек отырғызу үшін қоршауға қажетті құрылыс материалдарын сатып алу
4368
12
Әйтеке би кентіндегі теміржол вокзалы аумағындағы жасыл желектерге аяқ-су беру қызметіне ақы төлеуге
1000
13
Т.Бөріқұлақов көшесінде орналасқан "Таға" аркасына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
2065
14
Абаттандыру жұмыстары: Әйтеке би көшесінің бойындағы арыққа құйма лоток орнату жұмысы (С.Сейфуллин-М.Шоқай көшелері аралығы)
13442
15
Абаттандыру (Әйтеке би кентінің шет аймақтарына 6 дана бейнебақылау камераларына қосымша құрылғылар орнату) жұмысы
4598
16
Абаттандыру (Р.Бағланова көшесіне бардюр орнату жұмысын бастауға) жұмысы
1000
17
Әйтеке би көшесі бойындағы "Орын-Ай" базары маңына, Әйтеке би-Р.Бағланова көшелері қиылысындағы бағдаршамдарға ағымдағы жөндеу жұмыстарына
1713
18
Р.Өтегенов көшесінің автомобиль жолына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
11641
19
Әйтеке би кенті-Қ.Пірімов көшелері қиылысындағы бағдаршамдарды ауыстыру жұмысына жетпейтін қаржысы (2024 жылғы қаржысы 4608,0 мың теңге)
13683

6500
8
Приобретение прочих запасов и основных средств в целях украшения колонок по ул. В. Счастнова в количестве 40 штук, находящихся на балансе КГУ "Аппарат акима поселка Айтеке би"
4000
9
Приобретение прочих запасов и основных средств в целях украшения колонок в количестве 56 штук на въезде в поселок Айтеке би, находящихся на балансе КГУ "Аппарат акима поселка Айтеке би"
5600
10
Приобретение строительных материалов для размещения 581 метра ограждений с целью благоустройства улицы Р. Баглановой
16000
11
Приобретение строительных материалов для ограждений для озеленения улиц Жанкожа батыра, до районной больницы и канала Акарык
4368
12
На оплату услуг по подаче воды в зеленые насаждения на территории железнодорожного вокзала в поселке Айтеке би
1000
13
На текущий ремонт арки "Таға", расположенной по улице Т. Борикулакова
2065
14
Работы по благоустройству: установка литого лотка в канаву по улице Айтеке би (между улицами С. Сейфуллина-М. Шокая)
13442
15
Работа по благоустройству (установка дополнительных устройств к камерам видеонаблюдения в 6 шт. на окраинах поселка Айтеке би)
4598
16
Работа по благоустройству (начало работ по установке бардюра на улице Р. Баглановой)
1000
17
На текущий ремонт светофоров в районе рынка "Орын-Ай" по улице Айтеке би, на пересечении улиц Айтеке би-Р. Баглановой
1713
18
На текущий ремонт автомобильной дороги ул. Р. Утегенова
11641
19
Недостающие средства на работу по замене светофоров на пересечении улиц К. Пыримова-поселок Айтеке би (средства 2024 года 4608,0 тыс. тенге)
13683