Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №152 "2024-2026 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 231 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №152 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 308352 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 590 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11346 мың теңге;
трансферттер түсімі – 248051 мың теңге;
2) шығындар – 316085,2 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7733,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 7733,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года №152 "О бюджете города Казалинск на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 мая 2024 года № 231
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалинск на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №152 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 308352 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48365 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 590 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11346 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 248051 тысяч тенге;
2) затраты – 316085,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7733,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7733,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;