Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №162 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 241 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №162 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100174 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7017 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92903 мың теңге;
2) шығындар – 100284,5 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 110,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года №162 "О бюджете сельского округа Кумжиек на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 мая 2024 года № 241
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кумжиек на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №162 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кумжиек на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 100174 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7017 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92903 тысяч тенге;
2) затраты – 100284,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -110,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 110,5 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "06" мамырдағы
№241 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№162 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 110,5 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского /
районного маслихата
Г.Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "06" мая 2024 года №241
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года №162
Бюджет на 2024 год сельского округа Кумжиек
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование