Қармақшы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 145 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении норм образования и накопления бытовых отходов в Кармакшинском районе
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2024 года № 145
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кармакшинский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:

1. Қармақшы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары, осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы: Ә.Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" наурыздағы
№ 145 шешіміне қосымша
Қармақшы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталу нысандары
Есептік бірлік
ТҚҚ жинақталу нормасы, м3
1
2
3
4
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов в Кармакшинском районе, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "27" марта 2024г № 145
Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Кармакшинскому району
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма накопления
ТБО, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель