Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 "2024-2026 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 180 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 "2024-2026 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118 192,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 930,6 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 111 556,3 мың теңге;
2) шығындар – 118 243,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 50,9 мың теңге";
келесі мазмұндағы 3-1, 3-2 тармақтармен толықтырылсын:
"3-1. 2023 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,1 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
3-2. 2024 жылға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Куандария на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 117
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24 мая 2024 года № 180
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 117 "О бюджете сельского округа Куандария на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Куандария на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 192,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 650 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 930,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 556,3 тысяч тенге;
2) затраты – 118 243,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 50,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 50,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 3-1, 3-2 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2023 году в районный бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.
3-2. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Куандария на 2024 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 5.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 3 к настоящему решению.

Қуаңдария ауылына КТПН-250-10/0,4 кВ трансформатор сатып алуға
3 876,0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "24" мамырдағы
№ 180 шешіміне 3-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 117 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
175,0
1
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
175,0
оның ішінде:
Қуандария ауылдық округі әкімінің аппаратына

На приобретение трансформатора КТПН-250-10/0,4 кВ для села Куандария
3 876,0
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "24" мая 2024 года № 180
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года № 117
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Куандария на 2024 год за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
175,0
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
175,0
в том числе:
аппарат акима сельского округа Куандария