Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №119 "2024-2026 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 182 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №119 "2024-2026 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 95 463,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 629,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9,5 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 92 824,4 мың теңге;
2) шығындар – 95 884,1 мың теңге";
келесі мазмұндағы 2-3 тармақпен толықтырылсын:
"2-3. 2024 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Жосалы на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №119
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24 мая 2024 года № 182
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 119 "О бюджете сельского округа Жосалы на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 95 463,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 629,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 9,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 824,4 тысяч тенге;
2) затраты – 95 884,1 тысяч тенге";
дополнить пунктом 2-3 следующего содержания:
"2-3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жосалы на 2024 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.