Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 105 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қазандағы № 204 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №105 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15 156 060,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 057 997 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 159 615,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 540,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 12 932 906,8 мың теңге;
2) шығындар – 16 693 090,3 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 105 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 8 октября 2024 года № 204
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 105 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15 156 060,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 057 997 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 159 615,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 540,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 932 906,8 тысяч тенге;
2) затраты – 16 693 090,3 тысяч тенге".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9653,8
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9653,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1753099,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
122596
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122596
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
122596
2
Әлеуметтiк көмек
1433370
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1433370
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
45781
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
98647
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
148450
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
10323
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
260477
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
812026
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
57666
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
197133,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
197133,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
141651,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3307
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
52
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14135
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
35428
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2559,8
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3965030
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3140113,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9653,8
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9653,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1753099,2
1
Социальное обеспечение
122596
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
122596
005
Государственная адресная социальная помощь
122596
2
Социальная помощь
1433370
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1433370
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
45781
006
Оказание жилищной помощи
98647
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
148450
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
10323
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
260477
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
812026
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
57666
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
197133,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
197133,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
141651,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3307
021
Капитальные расходы государственного органа
52
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
14135
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
35428
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2559,8
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3965030
1
Жилищное хозяйство
3140113,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2 370 113
Республикалық бюджет есебінен:
50 000
1
Қармақшы ауданы, Ақжар аулындағы Абай Қунанбаев көшесінің құрылысы
50 000
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан:
2 320 113
2
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, III Интернационал ауылында спорт кешенінің құрылысы. Түзеу (Ауыл - Ел бесігі)
150 000
3
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жанажол ауылындағы спорт кешенінің құрылысы (Ауыл - Ел бесігі)
200 000
4
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі "Тәуелсіздік" ықшам ауданына тартылатын газ құбыры мен орамішілік газ тарту желілерінің құрылысы
663 992
5
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақтөбе елді мекеніндегі тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының (электр беру желілерінің) құрылысы
275 427
6
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Т.Көмекбаев елді мекеніндегі тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының (электр беру желілерінің) құрылысы
174 744
7
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Иіркөл елді мекеніндегі тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының (электр беру желілерінің) құрылысы
87 239
8
Байқоңыр қаласындағы сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау
768 711
Барлығы:
2 599 629

2 370 113
За счет республиканского бюджета:
50 000
1
Строительство улицы А.Кунанбаева в сельском округе Акжар Кармакшинского района (Ауыл – Ел бесігі)
50 000
Из Национального фонда Республики Казахстан:
2 320 113
2
Строительство спортивного комплекса в селе ІІІ Интернационал Кармакшинского района Кызылординской области. Корректировка (Ауыл - Ел бесігі)
150 000
3
Строительство спортивного комплекса в селе Жанажол Кармакшинского района Кызылординской области (Ауыл - Ел бесігі)
200 000
4
Строительство подводящих газопроводов и внутриквартальных газораспределительных сетей в микрорайоне "Тәуелсіздік" в поселке Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области
663 992
5
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора в населенном пункте Актобе Кармакшинского района Кызылординской области
275 427
6
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора в населенном пункте Т. Комекбаев Кармакшинского района Кызылординской области
174 744
7
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора в населенном пункте Ирколь Кармакшинского района Кызылординской области
87 239
8
Реконструкция систем водоснабжения и водоотведения в городе Байконыр
768 711
Всего:
2 599 629