Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 108 "2024-2026 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 қазандағы № 211 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №108 "2024-2026 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 165 343,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 892,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 800 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 126 650,6 мың теңге;
2) шығындар – 168 456,9 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акай на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 108
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 октября 2024 года № 211
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года №108 "О бюджете сельского округа Акай на 2024-2026 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 165 343,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 892,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 4 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 126 650,6 тысяч тенге;
2) затраты – 168 456,9 тысяч тенге";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-3113,6
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
3113,6
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
3113,6
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
3113,6
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
3113,6
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "30" қазандағы
№211 шешіміне 2-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№108 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
39 696,6
1
Ақай ауылдық округінің Қорқыт ата көшесін орташа жөндеуге жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге
0
2
Ақай ауылдық округінің Ғарышкерлер көшесін орташа жөндеуге жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге
0
3
Ақай ауылдық клуб үйіне "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" атты көлемді жарықтандырылған әріптермен маңдайша дайындау жұмыстарына
198,0
4
Ақай ауылындағы 5 көшелерді автомобиль жолдарын орташа жөндеу үшін жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге (Төле би, Жанқожа батыр, Құншығаров, Қорқыт ата, Ғарышкерлер)
2 874,4
5
Ақай ауылындағы 5 көшелерді автомобиль жолдарын орташа жөндеу үшін сараптамадан өткізуге
2 400,6
6
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы, Ақай ауылының 21 көшелеріне қиыршық тас жолдарын салу үшін жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге
6 957,1
7
Ақай ауылдық округі клубы үйіне LED экран 5 х 6 м сатып алуға
4 075,5
8
Ақай ауылдық округіндегі Крайний әуежайына барар жол мен Достық саябағының аралығындағы көшелер қиылыстарына 5 дана аялдама орналастыруға
8 449,0
9
Ақай ауылдық округіндегі 23 көшелеріне техникалық паспорт жасату және тіркету үшін
3 479,0
10
Ақай ауылдық округіндегі 23 көшелеріне жер учаскесіне жеке меншік құқығын беретін акт дайындау үшін
9 763,0
11
Ақай ауылдық округіндегі ВАИ ашық алаңын кешкі мезгілде жарықтандыру шамдарын орнату жұмыстарын жүргізу үшін қажетті құрал жабдықтар сатып алуға
1 500,0

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-3113,6
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
3113,6
8
Используемые остатки бюджетных средств
3113,6
01
Остатки бюджетных средств
3113,6
1
Свободный остатки бюджетных средств
3113,6
Приложение 2 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "30" октября 2024 года №211
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года №108
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2024 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
39 696,6
1
На разработку проектно-сметной документации на средний ремонт улицы Коркыт ата сельского округа Акай
0
2
На разработку проектно-сметной документации на средний ремонт улицы Космонавтов сельского округа Акай
0
3
На изготовление вывески с объемными освещенными буквами "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" к дому клуба села Акай
198,0
4
На подготовку проектно-сметной документации на средний ремонт 5 улиц (Төле би, Жанқожа батыр, Құншығаров, Қорқыт ата, Ғарышкерлер) в селе Акай
2 874,4
5
На проведение экспертизы проектно-сметной документации на средний ремонт 5 улиц в селе Акай
2 400,6
6
На подготовку проектно-сметной документации на строительство гравийных дорог 22 улиц села Акай Кармакшинского района Кызылординской области
6 957,1
7
На приобретение LED 5 х 6 м экрана в дом клуба села Акай
4 075,5
8
На установку 5 автобусных остановок на пересечения улиц между дорогой на аэрапортКрайний и парком Достык в сельском округе Акай
8 449,0
9
На регистрация и подготовку технического паспорта на 23 улицы сельского округа Акай
3 479,0
10
На подготовку акта о предоставлений права частной собственности на земельный участок на 23 улицы в сельском округе Акай
9 763,0
11
На приобретение необходимых материалов для установки светильников освещения в вечернее время открытой площадки ВАИ сельского округа Акай
1 500,0