Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 110 "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 қазандағы № 213 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №110 "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 151 320,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 005 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 244 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 242 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 144 829,3 мың теңге;
2) шығындар – 151 640,1 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 110 "О бюджете сельского округа Акжар на 2024-2026 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 октября 2024 года № 213
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 110 "О бюджете сельского округа Акжар на 2024-2026 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 151 320,3 тысяч тенге в том числе;
налоговые поступления – 6 005 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 244 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 242 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 144 829,3 тысяч тенге;
2) затраты – 151 640,1 тысяч тенге";
приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящего решения.