Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №116 "2024-2026 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 230 шешiмi
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №116 "2024-2026 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 123 751 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 738 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 121 013 мың теңге;
2) шығындар – 123 772,5 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №116
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 230
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года №116 "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2024-2026 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 123 751 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 738 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 121 013 тысяч тенге;
2) затраты – 123 772,5 тысяч тенге";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

59 359,0
1
Алдашбай Ахун ауылына паспорт орнату жұмыстары
8 953,8
2
Алдашбай Ахун ауылдық округіне қарасты аумақтағы Бекет құм каналы және Шырпылы ой маңынан сумен қамтамасыз ету үшін ұңғыма қазу жұмысына жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптамадан өткізуге
3 980,0
3
Алдашбай Ахун елді мекеніне балаларға арналған ойын алаңын орналастыруға
15 749,7
4
Алдашбай Ахун ауылдық округінің клубына "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" атты көлемді жарықтандырылған әріптермен маңдайша дайындау жұмыстарына
150,0
5
Алдашбай ахун ауылдық округін абаттандыру мақсатында "Тағзым алаңын" орнату жұмыстары үшін
10 888,6
6
Алдашбай ахун ауылдық округін абаттандыру мақсатында кіре беріс арканы ағымдағы жөндеу жұмыстары үшін
810,1
7
Алдашбай Ахун ауылдық округіндегі Майлыөзек көшесіне жаяу жүргіншілер жолын орналастыру жұмыстарына
13 826,8
8
Алдашбай Ахун ауылдық округтегі балабақша ғимаратына тұрғын үй сатып алуға
5 000,0
9
Алдашбай Ахун ауылдық округіндегі Ә.Егізбаев, Түпбөгет, Ынтымақ көшелеріне орташа жөндеу жұмыстарына ведомотволық сараптама қорытындысын алуға
0

59 359,0
1
На работы по паспортизации села Алдашбай Ахун
8 953,8
2
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на бурение скважин для водоснабжения в районе канала Бекет құм и Шырпылы ой на территории сельского округа Алдашбай Ахун
3 980,0
3
На размещение детской игровой площадки в населенном пункте Алдашбай Ахун
15 749,7
4
На изготовление вывески с объемными освещенными буквами "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" к клубу сельского округа Алдашбай Ахун
150,0
5
На установку "Площади Тагзым" в целях благоустройства сельского округа Алдашбай-Ахун
10 888,6
6
На текущий ремонт арки въездной в целях благоустройства сельского округа Алдашбай-Ахун
810,1
7
На установку пешеходной дорожки улицы Майлыозек в сельском округе Алдашбай Ахун
13 826,8
8
На приобретение жилого дома для здания детского сада сельского округа Алдашбай Ахун
5 000,0
9
На получение заключения ведомственной экспертизы среднего ремонта Ә.Егізбаев, Түпбөгет, Ынтымақ сельского округа Алдашбай Ахун
0