2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 241 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 6 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 431 696 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 290 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 250 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 425 016 мың теңге;
2) шығындар – 431 696 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары –0.

О бюджете сельского округа Акжар на 2025-2027 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 241
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 6 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акжар на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 431 696 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 290 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 425 016 тысяч тенге;
2) затраты – 431 696 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств –0.

2. 2025 жылға аудандық бюджеттен Ақжар ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 90 349 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. 2025 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Учесть, что в 2025 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Акжар установлен в размере 90 349 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акжар, на 2025 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акжар, на 2025 год за счет областного бюджета согласно приложению 5.

5. 2025 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№241 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

5. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акжар, на 2025 год за счет районного бюджета согласно приложению 6.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года №241
Бюджет сельского округа Акжар на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

11 966,0
1
Ақжар ауылы Ораз ахун көшесі бойындағы спорт алаңын орналастыру жұмыстарына
10 356,0
2
Ақжар ауылдық округі әкімі аппаратының материалдық техникалық базасын нығатуға (2 дана компьютер жиынтығы, 2 дана принтер 3/1, 1 дана ноутбук сатып алуға)
1 600,0
3
Қармақшы ауданы, Ақжар ауылдық округі Ш.Уалиханов, Р.Жиенбаев, С.Сейфуллин көшелерін күрделі жөндеуге
10,0
Нысаналы даму трансферттер:
3 465,0
1
Ақжар ауылындағы А.Құнанбаев көшесіне құрылыс жұмыстарының және материалдарының сапасын зерттеу қызметіне
1 715,0
2
Ақжар ауылы К.Рүстембеков, А. Иманов, А. Бөлегенов көшелеріне жаңа құрылыс жүргізуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге және сараптамадан өткізуге
1 750,0
Барлығы:
15 431,0

11 966,0
1
На работы по устройству спортивной площадки вдоль улицы Ораз Ахун села Акжар
10 356,0
2
На укрепление материально-технической базы аппарата акима сельского округа Акжар (приобретение 2 комплекта компьютера, 2 штуки принтера 3/1, 1 штука ноутбука)
1 600,0
3
На капитальный ремонт улиц Ш.Уалиханов, Р.Жиенбаев, С.Сейфуллин в селе Акжар, Кармакшинского района
10,0
Целевые трансферты на развитие:
3 465,0
1
На проведение экспертизы качества работы и материала объекта строительства улицы Абай Кунанбаева в селе Акжар
1 715,0
2
На разработку проектно-сметной документации и проведение экспертизы на новое строительство улиц К.Рустембекова, А.Иманова, А.Болегенова села Акжар
1 750,0
Итого:
15 431,0