"2024 – 2026 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-8 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 мамырдағы № 20-6 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024 – 2026 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-8 шешіміне мынадай өзгерістер мен толыртыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округініңбюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 236 000 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 12 978 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 223 022 мың теңге;
2) шығындар – 236 408,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -408,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 408,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 408,3 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2023 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен, 2023 жылы бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомалар бойынша облыстық бюджеттен бөлінген қаржыдан 0,4 теңге аудандық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения и дополнение в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 12-8 "О бюджете сельского округа Бухарбай батыр на 2024-2026 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29 мая 2024 года № 20-6
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете сельского округа Букарбай батыр на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №12-8 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 236 000 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 978 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 223 022 тысяч тенге;
2) затраты – 236 408,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -408,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 408,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 408,3 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что за счет остатков бюджетных средств 2023 года целевые трансферты, выделенные в 2023 году, возвращены в районный бюджет из средств, выделенных из областного бюджета по неиспользованным (неиспользованным) суммам 0,4 тенге.".
Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.