"Жаңарық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 153 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 190 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңарық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 153 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жаңарық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тисінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –142 377,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 622,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 136 755,0 мың теңге;
2) шығындар – 148 350,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года № 153 "О бюджете сельского округа Жанарык на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2024 года № 190
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года № 153 "О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жанарык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объеме:
1) доходы – 142 377,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –5 622,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажа основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 136 755,0 тысяч тенге
2) затраты – 148 350,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 973,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) –5 973,4 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2024 жылғы 11 сәуірдегі
№ 190 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 153 шешіміне 1- қосымша
Жаңарық ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 973,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 973,4 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от "11" апреля 2024 года № 190
приложение 1 к решению
Жанакорганского района маслихата
от "29" декабря 2023 года № 153
Бюджет сельского округа Жанарык на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ