"Шалқия кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №146 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 қыркүйектегі № 235 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шалқия кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданының мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №146 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқия кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 222 659,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 842,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
трансферттердің түсімі – 209 810,3 мың теңге;
2) шығындар – 223 875,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0 ;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1216,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1216,3мың теңге ."
көрсетілген шешімнің №1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына
сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года № 146 "О бюджете поселка Шалхия на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 2 сентября 2024 года № 235
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года № 146 "О бюджете поселка Шалхия" на 2024-2026 годы" следующие изменения:
"1. Утвердить бюджет поселка Шалхия на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1.доходы – 222 659,5 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 12 842,2 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 7 тысяч тенге ;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 209 810,3 тысяч тенге;
2) затраты – 223 875,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1216,3тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-1216,3 тысяч тенге."
приложение 1 к указонному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.