Жаңақорған кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджет туралы" Жаңақорған ауданы маслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №145 шешімініне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 274 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңақорған кентінің 2024– 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №145 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Жаңақорған кентінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше № 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –1436437,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 313427,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1422,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 59004,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1062584,6мың теңге;
2) шығындар – 1505874,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -69437,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №145 "О бюджете поселке Жанакорган на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2024 года № 274
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района №145 от 29 декабря 2023 года "О бюджете поселка Жанкорган на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Жанакорган на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2024 год в следующем обьеме:
1) доходы – 1436437,0 тысяч тенге;
налоговые поступление - 313427,0 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 1422,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –59004,0 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 1062584,0тысяч тенге;
2) затраты —1505874,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 ;
бюджетные кредиты - 0 ;
погащение бюджетных кредитов - 0 ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов- 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0:
5) дефицит (профицит) бюджета – - 69437,5 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69437,5 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№274 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№145 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған кентінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Түсімдер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69437,5 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркинбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 ноября 2024 года №274
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №145
Бюджет поселка Жанакорган на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы