Екпінді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №150 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 278 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екпінді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №150 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Екпінді ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер –107671,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2287,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 105384 мың теңге;
2) шығындар –108281,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №150 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2024 года № 278
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №150 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложит в новой редакций:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Екпинди на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 107671,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям –2287,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям трансфертов – 105384,0 тысяч тенге;
2) затраты – 108281,5 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -610,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 610,5 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№278 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№148 шешіміне 1-қосымша
Екпінді ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – -610,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 610,5 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанного решению изложить в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркынбек
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 ноября 2024 года №278
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2024 года №278
Бюджет сельского округа Екпинди на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ