Жайылма ауылдық округінің "2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №151 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 279 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жайылма ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданының мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №151 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жайылма ауылдық округінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 179 527,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 335 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –175 127,7 мың теңге;
2) шығындар – 181 824 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 296,3 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №151 "О бюджете сельского округа Жайылма на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2024 года № 279
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2024 года №151 "О бюджете сельского округа Жайылма на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жайылма на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 179 527,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 335 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 65 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 175 127,7 тысяч тенге;
2) затраты – 181 824 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 296,3 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 296,3 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№ 279 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№151 шешіміне 1-қосымша
Жайылма ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 296,3 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 ноября 2024 года №279
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №151
Бюджет сельского округа Жайылма на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ