Жаманбай батыр ауылдық округінің "2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №152 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 280 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаманбай батыр ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №152 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жаманбай батыр ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 181 858 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 956мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 171 833мың теңге;
2) шығындар – 190 161мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 303 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района "О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №152
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2024 года № 280
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года № 152 "О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2024-2026 годы следующие изменения
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 181 858тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –9 956 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 171 833 тысяч тенге;
2) затраты – 190 161тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 303тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 8 303 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№ 280 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№152 шешіміне 1-қосымша
Жаманбай батыр ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-8 303тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председател маслихата Жанакорганского района Г.Жарқынбек
приложение 1 к решению
маслихата жанакорганского района
от 25 ноября 2024 года №280
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №152
Бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ