"Кыраш ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №162 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 287 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кыраш ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023жылғы 29 желтоқсандағы №162 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Кыраш ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 70 398 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 195 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
трансферттердің түсімі – 64 176 мың теңге;
2) шығындар – 70 398 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 ;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1000 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №162 "О бюджете сельского округа Кыраш на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2024 года № 287
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года № 162"О бюджете сельского округа Кыраш на2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кыраш на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1)доходы –70 398 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 6 195 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 64 176 тысяч тенге;
2) затраты – 70 398 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1000 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -1000 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№287 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№162 шешіміне 1-қосымша
Қыраш ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1000тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Жаркынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 ноября 2024 года №287
приложение 1к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №162
Бюджет сельского округа Кыраш на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ