Төменарық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №170 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 292 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Төменарық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданының мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №170 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Төменарық ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 227 735,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 012,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 651,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 140,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 212 932,3 мың теңге;
2) шығындар – 235 526,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №170 "О бюджете сельского округа Томенарык на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2024 года № 292
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №170 "О бюджете сельского округа Томенарык на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Томенарык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 227 735,3 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 14 012,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 651,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 140,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –212 932,3 тысяч тенге;
2) затраты – 235 526,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 791,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 791,0 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№292 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№170 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Төменарық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – -7 791,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 791,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркинбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского районна
от 25 ноября 2024 года №292
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №170
Бюджет сельского округа Томенарык на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. Доходы