Қыркеңсе ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №321 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан РеспубликасыныңБюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының Заңының 6-бабына сәйкес, Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қыркеңсе ауылдық округінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 132 843,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 459,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –784,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0, мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 123 600,0 мың теңге;
2) шығындар – 132 843,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,
бюджеттік кредиттер – 0,
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,

О бюджете сельского округа Кыркенсе на 2025-2027 годы
Решение от 25.12.2024 №321, Маслихат Жанакорганского района
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кыркенсе на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 132 843,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 459,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –784,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 600,0 тысяч тенге;
2) затраты – 132 843,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 71 623,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№321 шешіміне 1 қосымша
Қыркеңсе ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
2. Объем субвенций за 2025 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 71 623,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Жарқинбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №321
Бюджет сельского округа Кыркенсе на 2025 год
Категория
Сомасы, мың теңге
Класс
Подкласс
I. Доходы