Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 15 қаңтардағы № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Қызылорда облысының ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қорытындысына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Қаратөбе ауылдық округі, Баспақкөл ауылындағы атауы жоқ № 1 және № 2 көшелерге "Охас Шегенов", "Тынысбек Ысқақов" атаулары берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе ауылдық округінің әкімі Ж. Манамбаев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Каратобе Жанакорганского района Кызылординской области от 15 января 2024 года № 2
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Кызылординской области от 18 августа 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам № 1 и № 2 в селе Баспакколь, сельского округа Каратобе наименования "Охас Шегенов" и "Тынысбек Ыскаков".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Каратобе Ж. Манамбаев