Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Кейден ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 1 ақпандағы № 3 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес, Кейден ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Кейден ауылдық округі Кейден ауылындағы Сырдария көшесінің №1-28 тұрғын үйлер аралығындағы бөлігін Шерубай Кенжебаевтың есімімен қайта аталсын.
1. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
2. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кейден ауылдық округі әкімі С.Кенжебай

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Кейден Жанакорганского района Кызылординской области от 1 февраля 2024 года № 3
В соответсивии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 21 декабря 2023 года аким сельского округа Кейден ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
Сельский округ Кейден в селе Кейден часть жилых домов от № 1 до № 28 улицы Сырдарьи переименовать именем Шерубая Кенжебаева
1. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кейден С. Кенжебай