"Сырдария ауданы Шаған ауылдық округінің жергiлiктi қоғамдастық жиналысының Регламентiн бекiту туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 201 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 маусымдағы № 123 шешімі
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сырдария ауданы Шаған ауылдық округінің жергiлiктi қоғамдастық жиналысының Регламентiн бекiту туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы №201 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6366 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Регламенттің 3-тармағында:
оныншы абзац алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихатының төрағасы Е.Әжікенов

О внесении изменения в решение Сырдарьинского районного маслихата от 15 июня 2018 года № 201 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельского округа Шаган Сырдарьинского района"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26 июня 2024 года № 123
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 15 июня 2018 года №201 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельского округа Шаган Сырдарьинского района (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6366) следующее изменение:
В пункте 3 Регламента:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сырдарьинского
районного маслихата
Е. Әжікенов