Бестам ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/8 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бестам ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 186 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 047 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 65 139 мың теңге;
2) шығындар – 68 186 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;

О бюджете сельского округа Бестам на 2025-2027 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 25/8
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бестам на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 186 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 047 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 65 139 тысяч тенге;
2) расходы – 68 186 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – 0;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2. 2025 жылға аудандық бюджеттен Бестам ауылдық округі бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 64 854 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М.Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 25/8 шешіміне 1-қосымша
Бестам ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
2. Установить объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Бестам на 2025 год в сумме 64 854 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от "26" декабря 2024 года № 25/8
Бюджет сельского округа Бестам на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование