О присвоении наименовании безымянным улицам поселка Шиели
Решение акима Шиелийского района Кызылординской области от 23 января 2024 года № 859
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Шиели и на основании заключении областной ономастической комиссии от 21 декабря 2023 года, РЕШИЛ:
1.Присвоить безымянным улицам поселка Шиели следующие наименования:
безымянной улице улица Айдарбек Тұрғанбаев;
безымянной улице улица Тахир Пірімбетов;
безымянной улице улица Әбілмәжін Асанов;
безымянной улице улица Әбдіғаппар Молдабаев;
безымянной улице улица Уәлихан Әбубәкіров;
безымянной улице улица Бакан Дүйсенов;
безымянной улице улица Мәлібек Санаубаев;
безымянной улице улица Жақантай Қойбағаров.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка А.Өмірәлі

Шиелі кентінің атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2024 жылғы 23 қаңтардағы № 859 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шиелі кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі кентінің атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне Айдарбек Тұрғанбаев көшесі;
атауы жоқ көшесіне Тахир Пірімбетов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Әбілмәжін Асанов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Әбдіғаппар Молдабаев көшесі;
атауы жоқ көшесіне Уәлихан Әбубәкіров көшесі;
атауы жоқ көшесіне Бакан Дүйсенов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Мәлібек Санаубаев көшесі;
атауы жоқ көшесіне Жақантай Қойбағаров көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі А. Өмірәлі