2024-2026 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 10/62 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өмірзақ ауылының 2024-2026 жылдарға арналған, оның ішінде 2024 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 511 003,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 100 322,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 409,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 410 272,0 мың теңге;
2)шығындар – 538 012,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 27 009,3 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
-27 009,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 27 009,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 009,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27 009,3 мың теңге.

О бюджете села Умирзак на 2024-2026 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 8 января 2024 года № 10/62.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актауский городской маслихат Мангистауской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1,2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 511 003,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 100 322,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 409,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 410 272,0 тысяч тенге;
2) затраты – 538 012,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –27 009,3 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
- 27 009,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 27 009,3 тысяч тенге;
погашение займов – 27 009,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 009,3 тысяч тенге.

Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 23.10.2024 № 16/104 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С.Т. Закенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2024 жылғы 8 қаңтардағы №10/62
шешіміне 1- қосымша
2024 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 23.10.2024 № 16/104 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сумма, тыс.тенге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 23.10.2024 № 16/104 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Актауского городского маслихата С. Т. Закенов
Приложение 1
к решению Актауского городского
маслихата от 8 января 2024 года №10/62
Бюджет села Умирзак на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решений Актауского городского маслихата Мангистауской области от 23.10.2024 № 16/104 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Соммасы, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1 . ДОХОДЫ