Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 10/62 "2024 - 2026 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 3 мамырдағы № 12/79 шешімі
Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы №10/62 "2024-2026 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №192119 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 332 590,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 66 964,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 409,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 265 217,2 мың теңге;
2)шығындар – 359 599,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 27009,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
-27 009,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27 009,3 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 8 января 2024 года № 10/62 "О бюджете села Умирзак на 2024 - 2026 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 3 мая 2024 года № 12/79
Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата от 8 января 2024 года № 10/62 "О бюджете села Умирзак на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №192119) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 332 590,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 66 964,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 409,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 265 217,2 тысяч тенге;
2) затраты – 359 599,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –27 009,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
- 27 009,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 009,3 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.