Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 10/62 "2024 - 2026 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 17/111 шешімі
Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы №10/62 "2024-2026 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №192119 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Өмірзақ ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 489 674,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 100 678,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 391,2 мың теңге
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 388 605,0 мың теңге;
2)шығындар – 516 683,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 27009,3 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
27 009,3 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";

О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 8 января 2024 года № 10/62 "О бюджете села Умирзак на 2024 - 2026 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 18 декабря 2024 года № 17/111
Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата "О бюджете города Актау на 2024-2026 годы" от 8 января 2024 года № 10/62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №192119) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1,2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 489 674,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 100 678,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 391,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 388 605,0 тысяч тенге;
2) затраты – 516 683,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27 009,3 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
27 009,3 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";