Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/100 "2024 - 2026 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 16/134 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024 – 2026 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/100 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 491 521,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 81 194,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 265,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 520,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 408 541,8 мың теңге;
2) шығындар – 495 820,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 299,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
4 299,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 299,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/100 "О бюджете села Тенге на 2024 - 2026 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 25 апреля 2024 года № 16/134
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/100 "О бюджете села Тенге на 2024 - 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Тенге на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 491 521,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 81 194, 2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 265, 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 520,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 408 541,8 тысяч тенге;
2) затраты – 495 820, 0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 299, 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 299, 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 299, 0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2. 2024 жылға арналған Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 408 402, 8 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2024 жылғы 25 сәуірдегі
№ 16/134 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 12/100 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Теңге ауылының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2024 год выделена субвенция в сумме 408 402,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 25 апреля 2024 года
№ 16/134
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/100
Бюджет села Тенге на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3