Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/102 "2024 - 2026 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 16/136 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024 - 2026 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/102 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдер бекітілсін:
1) кірістер – 586 969,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 57 051, 2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша 529 918,4 мың теңге;
2) шығындар – 596 083,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 113,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
9 113,4 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 113,4 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/102 "О бюджете села Кендерли на 2024 - 2026 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 25 апреля 2024 года № 16/136
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2023 года № 12/102 "О бюджете села Кендерли на 2024 - 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Кендерли на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1)доходы – 586 969,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 57 051,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 529 918,4 тысячи тенге;
2)затраты – 596 083,0 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том
числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 9 113,4 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
9 113,4 тысячи тенге;
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 113,4 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2. 2024 жылға арналған Кендірлі ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 529 411,4 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2024 жылғы 25 сәуірдегі
№ 16/136 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының

"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кендерли на 2024 год выделена субвенция в сумме 529 411,4 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции соглосно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 25 апреля 2024 года
№ 16/136
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского