Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/99 "2024 - 2026 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 22/183 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024 - 2026 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/99 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 401 179,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 43 294,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 52,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 378,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 357 454,8 мың теңге;
2)шығындар – 402 926,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 746,2 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
1 746,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 746,2 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/99 "О бюджете села Кызылсай на 2024 - 2026 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 9 декабря 2024 года № 22/183
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/99 "О бюджете села Кызылсай на 2024 – 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить проект бюджета села Кызылсай на 2024 – 2026 годы согласно приложении 1,2,3 в том числе на 2024 год следующих обьемах:
1) доходы – 401 179,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 43 294,1 тысяча тенге;
ненологовым поступлениям – 52,1 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 378,8 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 357 454,8 тысяч тенге.
2) затраты – 402 926,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погащение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 746,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профищита) бюджета – 1 746,2 тысячи тенге;
поступления займов – 0,0 тенге;
погащение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 746,2 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2. 2024 жылға арналған Қызылсай ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 357 333,8 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихаты төрағасының
өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы Т. Мусаев
Жаңаөзен қалалық мәслихатының

"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кызылсай на 2024 год выделена субвенция в сумме 357 333,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Временно осуществляющий полномочия
председателя Жанаозенского городского маслихата Т. Мусаев
Приложение
к решениюЖанаозенского
городского маслихата