2025 - 2027 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/186 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 - тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №24/182 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 203 584,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 092,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 610,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 589,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 191 293,0 мың теңге;
2) шығындар – 203 584,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
0 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

О бюджете села Акжигит на 2025 – 2027 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2024 года № 25/186
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 25 декабря 2024 года №24/182 "О районном бюджете на 2025-2027 годы", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Акжигит на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 203 584,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 092,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 610,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 589,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 191 293,0 тысячи тенге;
2) затраты – 203 584,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2. Аудандық бюджеттен 2025 жылға Ақжігіт ауылының бюджетіне 44 317,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№25/186 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Акжигит на 2025 год выделена субвенция в сумме 44 317,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш
Приложение 1 к решению
Бейнеуского районного маслихата
от 30 декабря 2024 года №25/186
Бюджет села Акжигит на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы