Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Тәжен ауылы әкімінің 2024 жылғы 16 қаңтардағы № 01-05/3 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тәжен ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану үшін Тәжен ауылының аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,3220 гектар жер учаскесіне "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан 2031 жылдың 12 қазанына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Тәжен ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы (М.Жанғалиев) осы шешімнің мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Тәжен ауылының әкімі А.Жұмаханов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Тажен Бейнеуского района Мангистауской области от 16 января 2024 года № 01-05/3
В соответствии c Земельным кодекcом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким села Тажен РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 12 октября 2031 года без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom", на земельный участок общей площадью 0,3220 гектаров, расположенный на територии села Тажен для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
2. Главный специалисту государственного учреждения "Аппарат акима села Тажен" (Жангалиев М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу после дня его первого официального опубликования.
Аким села Тажен А.Жумаханов