Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 04 қаңтардағы № 12/98 "2024 - 2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қазандағы № 20/180 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 04 қаңтардағы № 12/98 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 330 763,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 396 554,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 183,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша – 5 606,0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 927 420,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 352 244,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21480,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21480,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары – 21 480,4 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 927 365,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 84 524,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 04 января 2024 года № 12/98 "О бюджетах сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 21 октября 2024 года № 20/180
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы" от 04 января 2024 года №12/98 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 330 763,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 396 554,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 183,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 5 606,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 927 420,6 тысячи тенге;
2) затраты – 1 352 244,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых
активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21 480,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 21 480,4 тысячи тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 21 480,4 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2024 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 927 365,6тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 84 524,7 тысяч тенге;

Бостан ауылдық округі – 79 501,2 мың теңге;
Жетібай ауылы – 91 296,6 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 109 460,1 мың теңге;
Құрық ауылы – 267 848,0 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 171 626,9 мың теңге;
Сенек ауылы – 123 108,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2024 жылғы "21" қазандағы
№ 20/180 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
КІРІСТЕР

сельского округа Бостан – 79 501,2 тысяч тенге;
села Жетыбай – 91 296,6 тысяч тенге;
сельского округа Куланды – 109 460,1 тысяч тенге;
села Курык – 267 848,0 тысячи тенге;
села Мунайшы – 171 626,9 тысяч тенге;
села Сенек – 123 108,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каракиянского районного маслихата Ж. Калаубай
Приложение 1 к решению
Каракиянского районного маслихата
от "21" октября 2024 года № 20/180
Бюджет сельского округа Болашак на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
ДОХОДЫ