Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 04 қаңтардағы № 12/98 "2024 - 2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 22/190 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024 - 2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 04 қаңтардағы № 12/98 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 293 173,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 441 634,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 039,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша – 9 955,0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 840 545,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 314 653,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21480,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 21480,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары – 21 480,4 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 840 490,3 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 88 982,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 04 января 2024 года № 12/98 "О бюджете сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 9 декабря 2024 года № 22/190
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы" от 04 января 2024 года № 12/98 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 293 173,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 441 634,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 039,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 9 955,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 840 545,3 тысячи тенге;
2) затраты – 1 314 653,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с
финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых
активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21 480,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 21 480,4 тысячи тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 21 480,4 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2024 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 840 490,3 тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 88 982,7 тысяч тенге;

Бостан ауылдық округі – 63 780,2 мың теңге;
Жетібай ауылы – 23 979,6 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 108 392,1 мың теңге;
Құрық ауылы – 244 930,7 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 183 490,9 мың теңге;
Сенек ауылы – 126 934,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2024 жылғы "9" желтоқсандағы
№ 22/190 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
КІРІСТЕР

сельского округа Бостан – 63 780,2 тысяч тенге;
села Жетыбай – 23 979,6 тысяч тенге;
сельского округа Куланды – 108 392,1 тысяч тенге;
села Курык – 244 930,7 тысяч тенге;
села Мунайшы – 183 490,9 тысяч тенге;
села Сенек – 126 934,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каракиянского районного маслихата Калаубай Ж.
Приложение 1 к решению
Каракиянского районного маслихата
от "9" декабря 2024 года № 22/190
Бюджет сельского округа Болашак на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
ДОХОДЫ