Түпқараған ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 40 "Түпқараған ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 8 қазандағы № 164 қаулысы
Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түпқараған ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 40 "Түпқараған ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Түпқараған ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесінде:
2 тармағының 12) тармақшасы алынып тасталсын;
5-тармағының екінші абзацы алынып тасталсын;
6-тарау алынып тасталсын;
9,10,11-қосымшалары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Елтизаров

О внесении изменений в постановление акимата Тупкараганского района от 5 апреля 2023 года № 40 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Тупкараганского района", районных исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 8 октября 2024 года № 164
Акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тупкараганского района от 5 апреля 2023 года №40 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Тупкараганского района", районных исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета" следующие изменения:
в методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Тупкараганского района", районных исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета, утвержденной указанным постановлением:
подпункт 12) пункта 2 исключить;
абзац второй пункта 5 исключить;
главу 6 исключить;
приложения 9,10,11 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Тупкараганского района Р.Елтизаров