2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 22/114 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 5 - тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2- тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мелекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.  2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 962 375,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 858 974,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 814,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 171 898,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 885 689,8 мың теңге;
2) шығындар – 6 865 706,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 500,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47 184,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 37 684,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 87 169,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
-87 169,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 47 184,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 134 353,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 600,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Форт-Шевченко қаласына – 100,0 мың теңге;
Ақшұқыр ауылына – 100,0 мың теңге;
Баутино ауылына – 100,0 мың теңге;
Сайын Шапағатов ауылдық округіне – 100,0 мың теңге;
Таушық ауылына – 100,0 мың теңге;
Қызылөзен ауылы – 100,0 мың теңге.

О районном бюджете на 2025 – 2027 годы
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2024 года № 22/114
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 962 375,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 858 974,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 45 814,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 171 898,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 885 689,8 тысяч тенге;
2) затраты – 6 865 706,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 500,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47 184,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 37 684,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит  (профицит) бюджета – 87 169,0 тысяч тенге;
6) финансирование  дефицита (использование профицита) бюджета –
-87 169,0 тысячи тенге;
поступление займов – 47 184,0 тысячи тенге;
погашение займов – 134 353,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельского округа в сумме 600,0 тысяч тенге, в том числе:
город Форт-Шевченко – 100,0 тысяч тенге;
село Акшукур – 100,0 тысяч тенге;
село Баутино – 100,0 тысяч тенге;
сельский округ Сайын Шапагатов – 100,0 тысяч тенге;
село Таушык – 100,0 тысяч тенге;
село Кызылозен – 100,0 тысяч тенге.

3. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте пайдалану тәртібі Түпқараған ауданы әкімдігінің қаулысының негізінде айқындалатын кредиттердің көзделгені ескерілсін:
47 184,0 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
4. Аудан әкімдігінің резерві 100 000,0 мың теңге көлемінде бекітілсін.
5. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А.Нугманов
Түпқараған аудандық мәслихатының

3. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены кредиты использования которых определяются на основании постановления акимата Тупкараганского района:
47 184,0 тысячи тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
4. Утвердить резерв акимата района в сумме 100 000,0 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Тупкараганского районного маслихата А.Нугманов
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата

13 362,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
13 362,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
937 314,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
932 064,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 501,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
242 575,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
525,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
250 021,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 424,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 400,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
279 217,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 286,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
30 573,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
32 901,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
19 641,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 250,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 250,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
444 232,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
315 395,8
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
315 395,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
128 837,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
128 837,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
552 165,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
100 000,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту

13 362,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
13 362,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
937 314,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
932 064,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 501,0
005
Государственная адресная социальная помощь
242 575,0
006
Оказание жилищной помощи
525,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
250 021,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 424,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 400,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
279 217,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 286,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
30 573,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
32 901,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
19 641,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 250,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 250,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
444 232,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
315 395,8
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
315 395,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
128 837,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
128 837,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
552 165,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
100 000,0
011
Развитие объектов культуры

23,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
4 117,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
4 117,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
565,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан, Жәбірленушілерге өтемақы қорына, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына және Арнаулы мемлекеттік қорға түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
565,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
26 110,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
26 110,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
186 650,0
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
6 943,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
6 943,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
179 707,0
1
Жерді сату
161 084,0
2
Материалдық емес активтерді сату
18 623,0
4
Трансферттердiң түсiмдерi
0
01
Төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер
0
3
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтардың бюджеттерінен трансферттер
0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
0
Функцио-налдық топ
Бюджеттік бағдарла-малардың
әкімшісі
Бағдар-
лама
Атауы
Сомасы,
мың теңге
2. Шығындар
6 056 458,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін  қызметтер
3 069 119,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
52 180,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
52 180,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
176 174,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
176 174,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
64 611,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 611,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
158 680,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

23,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
4 117,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
4 117,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
565,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора, в Фонд компенсации потерпевшим, Фонд поддержки инфраструктуры образования и Специальный государственный фонд
565,0
06
Прочие неналоговые поступления
26 110,0
1
Прочие неналоговые поступления
26 110,0
3
Поступления от продажи основного капитала
186 650,0
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
6 943,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
6 943,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
179 707,0
1
Продажа земли
161 084,0
2
Продажа нематериальных активов
18 623,0
4
Поступления трансфертов
0
01
Трансферты из нижестоящих органов государственного управления
0
3
Трансферты из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
0
2
Трансферты из областного бюджета
0
Функцио
нальная группа
Администратор бюджетных программ
Прог
рамма
Наименование
Сумма, тысяч тенге
2. Затраты
6 056 458,0
01
Государственные услуги общего характера
3 069 119,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
52 180,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
52 180,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
176 174,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
176 174,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства(города областного значения)
64 611,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
64 611,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
158 680,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

158 680,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 554 460,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 260,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 473 900,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 150,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 150,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
63 014,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 014,0
02
Қорғаныс
37 760,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
37 760,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
37 760,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
14 030,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 030,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
14 030,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
793 850,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
788 338,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
192 296,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16 276,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
551,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 174,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
241 522,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
228 006,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

158 680,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 554 460,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
74 260,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 473 900,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 150,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 150,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
63 014,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
63 014,0
02
Оборона
37 760,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
37 760,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
37 760,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
14 030,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 030,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
14 030,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
793 850,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
788 338,0
005
Государственная адресная социальная помощь
192 296,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16 276,0
006
Оказание жилищной помощи
551,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 174,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
241 522,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
228 006,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

54 900,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 720,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
26 269,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
20 624,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 512,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 512,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
545 828,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
158 067,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
158 067,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
387 761,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
114 144,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 751,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7 097,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9 702,0
007
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
107 112,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 247,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
75 708,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17 402,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17 402,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
17 402,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
71 616,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
45 666,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 666,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
25 950,0
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
25 950,0
12
Көлiк және коммуникация
56 605,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56 605,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
40 855,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидияла

54 900,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 720,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
26 269,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
20 624,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 512,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 512,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
545 828,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
158 067,0
011
Развитие объектов культуры
158 067,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
387 761,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
114 144,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 751,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7 097,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
9 702,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
107 112,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
71 247,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
75 708,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17 402,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17 402,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17 402,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
71 616,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
45 666,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
45 666,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
25 950,0
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
25 950,0
12
Транспорт и коммуникации
56 605,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56 605,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
40 855,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям