Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/62 "2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 қаңтардағы № 12/74 шешімі
Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №10/62 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №191659 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімдегі "Мұнайлы аудандық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша атқарушы Д. Шамшадинов" деген сөз "Мұнайлы аудандық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы Д. Шамшадинов" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының төрағасы Б. Билялов

О внесении изменения в решение Мунайлинского района от 22 декабря 2023 года № 10/62 "О районном бюджете на 2024 - 2026 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 26 января 2024 года № 12/74
Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №10/62 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №191659) следующее изменение:
в тексте указанного решения на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов