Әулиекөл ауданы Новонежин ауылдық округінің Лаврентьев ауылын қайта атау туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 11 наурыздағы № 96 және Қостанай облысы мәслихатының 2024 жылғы 11 наурыздағы № 120 бірлескен қаулысы және шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қостанай облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 20 маусымдағы қорытындысы негізінде, Әулиекөл ауданының жергілікті өкілді және атқарушы органдарының ұсынымы бойынша Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Новонежин ауылдық округінің Лаврентьев ауылы Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Новонежин ауылдық округінің Жосалы ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі Қ. Ақсақалов
Қостанай облыстық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы М. Жутаев

О переименовании села Лаврентьевка Новонежинского сельского округа Аулиекольского района
Совместные постановление акимата Костанайской области от 11 марта 2024 года № 96 и решение маслихата Костанайской области от 11 марта 2024 года № 120
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории, на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Костанайской области от 20 июня 2023 года, по представлению местных представительного и исполнительного органов Аулиекольского района акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Лаврентьевка Новонежинского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области в село Жосалы Новонежинского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Временно осуществляющий полномочия председателя Костанайского областного маслихата М. Жутаев