2025 жылы жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № 471 қаулысы
Қазақстан Республикасы Әлеуметтік кодексінің 107-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2025 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства на 2025 год
Постановление акимата Костанайской области от 3 декабря 2024 года № 471
В соответствии со статьей 107 Социального кодекса Республики Казахстан акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, на 2025 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;

2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2025 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес;
3) мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2025 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

2) квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, на 2025 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) квоту рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2025 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

149
64
79
Ескерту:
ЖШС – жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
КМК – коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
ӨШБ МКК – өндірістік-шаруашылық бірлестігі мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
КММ – коммуналдық мемлекеттік мекемесі
МКК – мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
МКҚК – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
ММ – мемлекеттік мекемесі

149
64
79
Примечание:
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью
КГП – коммунальное государственное предприятие
ГКП ПХО – государственное коммунальное предприятие производственно-хозяйственное объединение
КГУ – коммунальное государственное учреждение
ГКП – государственное коммунальное предприятие
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие
ГУ – государственное учреждение