Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 27 ақпандағы № 289 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1 тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 30 қаңтардағы № 41, № 42, № 45, № 46, № 47, № 48 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне елді мекендердің жері санатынан осы қаулының қосымшасына сәйкес жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2024 жылғы 27 ақпандағы
№ 289 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0997 гектар, "Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Береке шағын ауданында 1200 орынға арналған орта жалпы білім беретін мектепке инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (су құбыры) жүргізу үшін;
2) Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,1388 гектар, "Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Береке шағын ауданында 1200 орынға арналған орта жалпы білім беретін мектепке инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (су құбыры) жүргізу үшін;
3) Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0507 гектар, "Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Береке шағын ауданында 1200 орынға арналған орта жалпы білім беретін мектепке инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (жылумен жабдықтау) жүргізу үшін;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 27 февраля 2024 года № 289
В соответствии с подпунктом 5-1 со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 30 января 2024 года № 41, № 42, № 45, № 46, № 47, № 48 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная" из категории земель населенных пунктов публичный сервитут на земельные участки, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в течение пяти рабочих дней со дня подписания на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 27 февраля 2024 года
№ 289
Перечень земельных участков, на который устанавливается публичный сервитут государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная"
1) Земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Береке, общей площадью 0,0997 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций (водопровод) "Строительство инженерных коммуникаций к средней общеобразовательной школе на 1200 мест в мест в микрорайоне Береке, в городе Костанай, Костанайской области";
2) Земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Береке, общей площадью 0,1388 гектар, для прокладки инженерныъх коммуникаций (водопровод) по объекту "Строительство инженерных коммуникаций к средней общеобразовательной школе на 1200 мест в микрорайоне Береке, в городе Костанай, Костанайской области";
3) Земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Береке, общей площадью 0,0507 гектар, для прокладки инженерныъх коммуникаций (теплоснабжения) по объекту "Строительство инженерных коммуникаций к средней общеобразовательной школе на 1200 мест в микрорайоне Береке, в городе Костанай, Костанайской области";

4) Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,1435 гектар, "Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Береке шағын ауданында 1200 орынға арналған орта жалпы білім беретін мектепке инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (канализация) жүргізу үшін;
5) Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0103 гектар, "Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Береке шағын ауданында 1200 орынға арналған орта жалпы білім беретін мектепке инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (телефондандыру) жүргізу үшін;
6) Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0831 гектар, "Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Береке шағын ауданында 1200 орынға арналған орта жалпы білім беретін мектепке инженерлік коммуникацияларды салу" объектісі бойынша инженерлік коммуникацияларды (электрмен жабдықтау) жүргізу үшін.

4) Земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Береке, общей площадью 0,1435 гектар, для прокладки инженерныъх коммуникаций (канализация) по объекту "Строительство инженерных коммуникаций к средней общеобразовательной школе на 1200 мест в микрорайоне Береке, в городе Костанай, Костанайской области";
5) Земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Береке, общей площадью 0,0103 гектар, для прокладки инженерныъх коммуникаций (телефонизация) по объекту "Строительство инженерных коммуникаций к средней общеобразовательной школе на 1200 мест в микрорайоне Береке, в городе Костанай, Костанайской области";
6) Земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, микрорайон Береке, общей площадью 0,0831 гектар, для прокладки инженерных коммуникаций (электроснабжения) по объекту "Строительство инженерных коммуникаций к средней общеобразовательной школе на 1200 мест в микрорайоне Береке, в городе Костанай, Костанайской области";