Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 567 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1 тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 27 ақпандағы № 93, № 95, № 96, 2024 жылғы 1 наурыздағы № 101 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесіне елді мекендердің жері санатынан осы қаулының қосымшасына сәйкес жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2024 жылғы 11 сәуірдегі
№ 567 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) Қостанай қаласы, Карбышев көшесі, "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының желісіне қосылғанға дейін № 2, № 2 Д үйлердің арасында мекенжайы бойынша орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0252 гектар, инженерлік коммуникацияларды (сумен жабдықтау желілері) жүргізу үшін;
2) Қостанай қаласы, Жуковский 1-өтпе жолы көшесі мекенжайы бойынша орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0729 гектар, су бөлу желісіне қызмет көрсету үшін;
3) Қостанай қаласы, 5 шағын ауданы, № 10 және № 14 үйлердің арасында мекенжайы бойынша орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0287 гектар, жылумен жабдықтау желісіне қызмет көрсету үшін;
4) Қостанай қаласы, Киевская көшесі, № 24 және № 24/1 үйлердің арасында мекенжайы бойынша орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0290 гектар, жылумен жабдықтау желісіне қызмет көрсету үшін;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 11 апреля 2024 года № 567
В соответствии с подпунктом 5-1 со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 1 февраля 2024 года № 56, № 57, от 2 февраля 2024 года № 59, № 61, № 62, № 63 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел государственных активов и закупок акимата города Костаная" из категории земель населенных пунктов публичный сервитут на земельные участки, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в течение пяти рабочих дней со дня подписания на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 11 апреля 2024 года
№ 567
Перечень земельных участков, на который устанавливается публичный сервитут государственному учреждению "Отдел государственных активов и закупок акимата города Костаная"
1) Земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Карбышева, между домами № 2, № 2 Д до врезки в сети государственного коммунального предприятия "Костанай-Су", общей площадью 0,0252 гектар, для прокладки инженерных коммуникации (сети водоснабжения);
2) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица 1 проезд Жуковского, общей площадью 0,0729 гектар, для обслуживания сети водоотделения;
3) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, 5 микрорайон, между домами № 10 и № 14, общей площадью 0,0287 гектар, для обслуживания сети теплоснабжения;
4) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Киевская, между домами № 24 и № 24/1, общей площадью 0,0290 гектар, для обслуживания сети теплоснабжения;

5) Қостанай қаласы, Қасымханов көшесі, 91-үй мекенжайы бойынша орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0229 гектар, инженерлік желілерді (жылумен жабдықтау құбырлары) жүргізу үшін;
6) Қостанай қаласы, Кубеев көшесі, 17 мекенжайы бойынша орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,0324 гектар, инженерлік желілерді (жылумен жабдықтау құбырлары) жүргізу үшін.

5) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Касымханова, дом 91, общей площадью 0,0229 гектар, для прокладки инженерных сетей (трубы теплоснабжения);
6) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Кубеева, 17, общей площадью 0,0324 гектар, для прокладки инженерных сетей (трубы теплоснабжения).