Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 14 тамыздағы № 1401 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1 тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 22 шілдедегі № 336, № 337, № 338, № 339, № 340, № 341, № 342, № 343 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына елді мекендердің жері санатынан осы қаулының қосымшасына сәйкес жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2024 жылғы 14 тамыздағы
№ 1401 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1. Қостанай қаласы, Пролетарская көшесі, 96, жалпы алаңы 0,0320 гектар, "Пролетарская көшесі, 96 бойынша су құбыры" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін;
2. Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 108/1, жалпы алаңы 0,3327 гектар, "Маяковский көшесі, 108/1 бойынша 59 пәтер тұрғын үйге сыртқы су құбыры" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін;
3. Қостанай қаласы, Жылыжай комбинаты, жалпы алаңы 3,6509 гектар, "Жылыжай комбинатының тұрғын үйлеріне су құбырының сыртқы желілері" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 14 августа 2024 года № 1401
В соответствии с подпунктом 5-1 со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 22 июля 2024 года № 336, № 337, № 338, № 339, № 340, № 341, № 342, № 343 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" из категории земель населенных пунктов публичный сервитут на земельные участки, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в течение пяти рабочих дней со дня подписания на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 14 августа 2024 года
№ 1401
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная"
1. город Костанай, улица Пролетарская, 96, общей площадью 0,0320 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Водопровод по улице Пролетарская, 96";
2. город Костанай, улица Маяковского 108/1, общей площадью 0,3327 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Наружный водопровод к жилому дому 59 кв по улице Маяковского 108/1";
3. город Костанай, Тепличный комбинат, общей площадью 3,6509 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Наружные сети водопровода к жилым домам тепличного комбината";

4. Қостанай қаласы, Баймағамбетов көшесімен 19 август көшесіне дейін Уәлиханов көшесі, жалпы алаңы 0,8680 гектар, "Баймағамбетов көшесімен 19 август көшесіне дейін Уәлиханов көшесінің су құбыры" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін;
5. Қостанай қаласы, Северная көшесі, 18 а, жалпы алаңы 0,5406 гектар, "Северная көшесі, 18 а бойынша сыртқы канализация" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін;
6. Қостанай қаласы, Сибирская көшесінен Таран көшесіне дейін Баймағамбетов көшесі, жалпы алаңы 5,4447 гектар, "Сибирская көшесінен Таран көшесіне дейін Баймағамбетов көшесінің суағары" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін;
7. Қостанай қаласы, Чкалов көшесі Автовокзалға дейін, жалпы алаңы 1,3561 гектар, "Чкалов көшесінен Автовокзалға дейінгі магистральдық су құбыры желілері" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін;
8. Қостанай қаласы, жылу электр орталығына дейін Гоголь көшесі, жалпы алаңы 1,2711 гектар, "жылу электр орталығына дейін Гоголь көшесі бойынша су құбыры" объектісі бойынша инженерлік желілерге қызмет көрсету үшін.

4. город Костанай, улица Валиханова по улице Баймагамбетова до улицы 19 августа, общей площадью 0,8680 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Водопровод улица Валиханова по улице Баймагамбетова до улицы 19 августа";
5. город Костанай, улица Северная 18 а, общей площадью 0,5406 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Наружная канализация по улице Северная 18 а";
6. город Костанай, улица Баймагамбетова, от улицы Сибирская, до улицы Тарана, общей площадью 5,4447 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "улица Баймагамбетова водовод от улицы Сибирская до улицы Тарана";
7. город Костанай, улица Чкалова до Автовокзала, общей площадью 1,3561 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Магистральные сети водопровода от улицы Чкалова до Автовокзала";
8. город Костанай, улица Гоголя до теплоэлектроцентраль, общей площадью 1,2711 гектар, для обслуживания инженерных сетей по объекту "Водопровод по улице Гоголя до теплоэлектроцентраль".