Рудный қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 193 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рудный қалалық мәслихатының "Қостанай облысы Рудный қаласының Горняцк кентінің жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көшелер тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 162 және "Қостанай облысы Рудный қаласының Қашар кентінің жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін шағын аудандар, көшелер тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" 2023 жылғы 16 қантардағы № 187 шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Искаков

Об отмене некоторых решений Рудненского городского маслихата
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 31 декабря 2024 года № 193
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решения Рудненского городского маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улиц для участия в сходе местного сообщества поселка Горняцкий города Рудный Костанайской области" от 6 декабря 2022 года № 162 и "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей микрорайонов, улиц для участия в сходе местного сообщества посҰлка Качар города Рудный Костанайской области" от 16 января 2023 года № 187.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель городского маслихата А. Искаков