Мәслихаттың 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 77 "Арқалық қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2024 жылғы 31 шілдедегі № 116 шешімі
Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 77 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11999264,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3027453,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –28518,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 114200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 8829093,9 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 554078,0 мың теңге;
2) шығындар – 12334681,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38261,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 51688,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 13427,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 427423,2 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 427423,2 тысяч теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -801100,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 801100,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 571944,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13427,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 242583,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5246309,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024 жылға арналған қала бюджетінде нысаналы даму трансферттерінің көлемі республикалық бюджеттен 300000,0 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен 2711074,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының төрағасы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2023 года № 77 "О бюджете города Аркалыка на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 31 июля 2024 года № 116
Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 77 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 11999264,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3027453,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 28518,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 114200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8829093,9 тысяч тенге, из них объем субвенций – 554078,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12334681,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38261,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 51688,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13427,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 427423,2 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 427423,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -801100,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 801100,7 тысяч тенге:
поступление займов – 571944,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13427,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 242583,7 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете города на 2024 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 5246309,6 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в бюджете города на 2024 год предусмотрен объем целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета в сумме 300000,0 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 2711074,0 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению Аркалыкского
городского маслихата