Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 50 "Алтынсарин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2024 жылғы 20 ақпандағы № 59 шешімі
Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 50 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5916095,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1271130,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2476,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4642489,7 мың теңге;
2) шығындар – 5920598,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53821,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 103376,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49555,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 31500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 31500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 89824,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89824,2 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 50 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 20 февраля 2024 года № 59
Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 50, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5916095,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1271130,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2476,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4642489,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5920598,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53821,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 103376,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49555,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 31500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -89824,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89824,2 тысяч тенге.";