Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 50 "Алтынсарин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2024 жылғы 5 желтоқсандағы № 106 шешімі
Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 50 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6854417,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1359720,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –2476,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10610,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5481611,2 мың теңге;
2) шығындар – 7161316,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53812,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 103376,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49555,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 31500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 31500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 392220,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 392220,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 50 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 5 декабря 2024 года № 106
Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 50, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 6854417,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1359720,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2476,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10610,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5481611,2 тысячи тенге;
2) затраты – 7161316,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53821,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 103376,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49555,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 31500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 392220,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 392220,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.