Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 64 "Амангелді ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2024 жылғы 8 тамыздағы № 98 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Амангелді ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 64 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 174 145,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 819 927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46 758,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 307 360,8 мың теңге;
2) шығындар – 4 136 964,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50 826,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 71 994,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 21 168,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 107 823,4 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 107 823,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 121 468,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121 468,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы
әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
___________ М.С. Сакетов
"08" тамыз 2024 жыл
Мәслихаттың
2024 жылғы "08" тамыздағы
№ 98 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 64 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2024 - 2026 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 8 августа 2024 года № 98
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2024 - 2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 64 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 174 145,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 819 927,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46 758,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 307 360,8 тысяча тенге;
2) затраты – 4 136 964,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 826,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 71 994,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 168,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 107 823,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 107 823,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 121 468,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121 468,3 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Амангельдинского района"
_______________ М.С. Сакетов
"08" августа 2024 года
Приложение
к решению маслихата
от "08" августа 2024 года
№ 98
Приложение 1
к решению маслихата

953,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
179 256,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
57 730,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57 730,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
57 730,6
2
Әлеуметтiк көмек
44 321,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 321,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
360,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26 939,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 836,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 336,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
13 850,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
77 205,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77 205,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 794,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
24 188,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 223,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
113 610,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
111 850,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
52 447,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
52 447,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
59 403,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
5 003,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
54 400,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 760,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 760,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

953,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
179 256,7
1
Социальное обеспечение
57 730,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57 730,6
005
Государственная адресная социальная помощь
57 730,6
2
Социальная помощь
44 321,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44 321,1
006
Оказание жилищной помощи
360,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 939,1
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 836,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 336,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
13 850,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
77 205,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77 205,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
50 794,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
24 188,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 223,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
113 610,0
1
Жилищное хозяйство
111 850,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
52 447,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
52 447,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
59 403,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
5 003,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
54 400,0
2
Коммунальное хозяйство
1 760,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 760,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения